בכל חמישי בערב, ביה"ס של אורון דהן פותח את שעריו בשעה 21:30 לתלמידי הסטודיו וגם רקדנים ותלמידים ממועדונים אחרים, להרקדה כיפית ומהנה.

 

ההרקדות של ימי חמישי אינן אירועים רשמיים ולכן אין צורך להתגנדר ולהתלבש - רק להגיע, לנעול את נעלי הריקוד וליהנות מאימון ותרגול שהוא גם מסיבה חברתית !

 

מעמדת הדי-ג'יי תושמע מוזיקה נהדרת לכל הריקודים הסלוניים והלטינו-אמריקאיים, וגם קצת סושיאל (סלסה, בצ'אטה וחבריהם) וניו ווג אוסטרלי.

 

הכניסה בימי חמישי בעלות סמלית של 40 ש"ח . כולם מוזמנים - גם מי שאין להם בני-זוג!

 

ההרקדות השבועיות שלנו הן דרך מצוינת לממש ולתרגל את מה שלמדתם בשיעורים , בהרבה הנאה, ודרך טובה לפגוש אנשים חדשים אשר חולקים את האהבה לריקודים. בשביל מה ללכת לחדר כושר כאשר אפשר לשרוף 400 קלוריות או יותר לשעה על רחבת הריקודים? תוכלו לתרגל ולרקוד להנאתכם בליווי מורי הסטודיו. 

מסיבות המוצ"ש שלנו אחת לחודש הן נשף ריקודים סוחף עם די ג'יי ונישנושים , ריקודים בכל הסגנונות, ההנאה מובטחת! ( תאריך המסיבה מפורסם באתר בכל חודש או בטלפון לסטודיו)

עם הרקדה שבועית קבועה בכל ליל חמישי, מסיבות מוצ"ש נוצצות כל חודש ואירועים מיוחדים במהלך השנה, בית הספר של אורון דהן הוא אחד המקומות הטובים ביותר בישראל ללכת לרקוד.

הרקדות ימי חמישי

פעם בחודש במוצ"ש בשעה 21:00, אנחנו נפגשים בסטודיו למסיבה גדולה וכיפית במיוחד, עד אחרון הרוקדים על הרחבה!!!! (בדר"כ במוצ"ש הראשון בחודש, עידכון יהיה תמיד בעמוד הפייסבוק)

 

מעמדת הדי-ג'יי תושמע מוזיקה נהדרת לכל הריקודים הסלוניים והלטינו-אמריקאיים, וגם קצת סושיאל (סלסה, בצ'אטה וחבריהם) וניו ווג אוסטרלי.

 

במסיבות מוצ"ש כיבוד ברמה גבוהה ויין משובח לרוממות מצב הרוח!

כולם מוזמנים לבוא בלבוש ערב אלגנטי, וכמובן לא לשכוח את נעלי הריקוד!

עלות הכניסה במסיבות מוצ"ש: 60 ש"ח בלבד. 

מסיבות מוצאי שבת

מה תרצו לרקוד ?

שלח

שם מלא:

This field is required.

Thank You!

The form has been successfully sent.

טלפון:

This field is required.

דואר אלקטרוני

This field is required.

התקשרו או הרשמו לשיעור ניסיון חינם !

053-9419446

053-9419446